Party like a lord - zaproszenie od Lorda Somersby

Dzień dobry!

Zapewne słyszeliście już, że szykuje się świetna impreza i też macie szansę wziąć w niej udział?


Już 27 września w Warszawie w Instytucie Wysokich Napięć odbędzie się kolejne Party like a lord!

Na imprezę może dostać się każdy (jednak z oczywistych względów wymagana jest pełnoletność). Na stronie Somersby znajdziecie wszystkie potrzebne informacje www.somersby.pl.

Bilety można wygrać w promocji - kup Somersby, wpisz kod spod kapsla/kluczyka na stronie www.somersby.pl i rozwiąż zadanie konkursowe, a być może Twoje zgłoszenie zostanie wybrane jako najlepsze i nagrodzone biletem na imprezę!

Nie zabraknie też samego Somersby - specjalnie na ten wieczór zostaną przygotowane wyjątkowe drinki z użyciem tego napoju, a Wasz apetyt zaspokoją najlepsze food trucki w mieście! A dla każdego kto zrobi sobie imprezowe #Friendsie #Somersby czekają zacne niespodzianki od Lorda!

Dodatkową motywacją powinna być dla Was gwiazda wieczoru czyli Ella Eyre (brytyjska wokalistka i kompozytorka, która zyskała popularność nagranym wspólnie z RUDIMENTAL utworem „Waiting All Night”) oraz pozostali artyści tego wieczoru - DJ Mathew Clark i Mibro oraz Natalia Nykiel.Tutaj znajdziecie oficjalne facebookowe wydarzenie.


Wcześniejsze wpisy dotyczące Somersby - nowy smak Somersby#Friendsie.

Wpis przygotowany we współpracy z marką Somersby.