Fotografia kulinarna:obiektywnie apetyczne - chodź ze mną na warsztaty!

Witajcie!


Wybór był bardzo trudny, ale najbardziej urzekł mnie komentarz Ewy Paszkiewicz o odkurzaczu i to właśnie Ewa pójdzie ze mną na warsztaty w najbliższy piątek! Gratulacje! :-)


______________________________________________________
Dzisiaj mam dla Was mały konkurs!
Masz plany na 13.09?


Nie?


A może chcesz wybrać się ze mną na warsztaty fotograficzne? :-)


Warsztaty fotograficzne to kolejna odsłona Akademii Smaku Siemens."Co zrobić, by wydobyć z każdej potrawy smakowite piękno, które zachwyci znajomych lub czytelników naszego kulinarnego bloga? Jak fotografować dania na talerzu, by dodać im smaku i sprawić, że już samo zdjęcie potrawy potrafi nasycić nasze oczy? Gościem specjalnym i ekspertem trzecich warsztatów Akademii Smaku Siemens będzie Leszek Szurkowski - fotograf, grafik i projektant współpracujący z marką Nikon.
W trakcie trzeciego spotkania w Centrum Domowych Inspiracji o tajnikach kulinarnej fotografii opowie znany fotograf, grafik i wykładowca akademicki - Leszek Szurkowski. Ekspert Akademii Smaku będzie pracował na potrawach przygotowanych przez naszych gości i szefa kuchni Konrada Birka. Każdy z uczestników naszych warsztatów, będzie więc miał okazję nie tylko spróbować dań przygotowanych przez szefa kuchni Akademii Smaku Siemens, ale także dowiedzieć się, jak wydobyć z nich to, co najlepsze i pokazać na kliszy fotograficznej."
  • Jeśli tylko masz czas w tym dniu, 
  • jesteś z Warszawy (koszt dojazdu pokrywasz sam),
  • masz ochotę podszkolić swoje umiejętności pod okiem Pana Leszka Szurkowskiego...

 ...zostaw komentarz pod tym wpisem dlaczego to właśnie Ty powinieneś wybrać się ze mną na te warsztaty.

Pamiętaj o zostawieniu adresu mailowego, abym mogła się z Tobą skontaktować :-).


Zgłoszenia przyjmuję do niedzieli, 08.09 do godziny 23:59. Wybiorę najciekawszy i najbardziej przemawiający do mnie komentarz. Ogłoszenie wyników w poniedziałek rano!


Zaproszenia możecie również wygrać u Gosi i Joasi.


Powodzenia!


Warsztaty rozpoczną się około godziny 11 i potrwają minum 3 godziny (dokładna informacja zostanie podana do piątku).