Już jest zimowy numer Małopolskiego Apetytu!

Dzień dobry!

W prawdzie pokazałam Wam już nowy numer naszego Małopolskiego Apetytu na fanpage, jednak dzisiaj chciałam napisać o nim kilka słów tutaj.


Czas bardzo szybko płynie, aż trudno uwierzyć, że pierwsze rozmowy o powstaniu naszego magazynu odbyły się rok temu! Tymczasem wczoraj wydaliśmy już 4 numer - zimowo-świąteczny.

Chciałabym oczywiście w tym miejscu podziękować wszystkim blogerom zaangażowanym w powstanie najnowszego numeru, koniecznie zajrzyjcie na ich blogi, linki są w środku magazynu. Jeśli miałabym dziękować osobowo, to musiałabym wszystkich tutaj wypisać :-).

Co znajdziecie w środku? Mnóstwo zimowych i świątecznych inspiracji!

Tym razem wraz z pomocą koleżanek przygotowałam dwa większe artykuły - Małopolską Wigilię oraz Ziołowy zakątek - domowa przyprawa do piernika, moje przepisy znajdziecie też w Sezonowych oraz Zeszycie z przepisami. Mam nadzieję, że przypadną Wam do gustu. Poniżej mała zachęta :-).

Na 164 kartach znajdziecie ponadto stałe rubryki, które mieliście już okazję poznać czyli W jednym kolorze, Małopolską spiżarnię i W kuchni Mistrza - oba teksty poświęcone Szefowi Adamowi Chrząstowskiemu (są też 3 przepisy jego autorstwa!), Kwiatową kuchnię, Stare przepisy małopolskie i wiele wiele innych!

Życzę Wam miłej i inspirującej lektury, dajcie znać jak się Wam podoba! :-)
Poprzednie numery magazynu możecie obejrzeć TUTAJ.