13 ciekawych reklam kulinarnych

Dzień dobry!

Co jakiś czas przypadkiem trafiam na różne reklamy kulinarne. Jedne bardziej wpadają w oko, są piękne, oryginalne i na swój sposób wyjątkowe. Dlatego też kiedy zobaczyłam reklamę, którą widzicie tuż poniżej, doszłam do wniosku, że może zebrać zbiór takich fajnych reklam? Subiektywny przegląd :-). Ciekawe czy moje typy się Wam również spodobają.

Reklama M&S Food - po prostu piękna, ślinka cieknie w trakcie oglądania i dodatkowo okraszona jedną z moich ulubionych piosenek.

.

Może nie będę zdradzać o czym jest kolejna reklama, jednak to jedna z wyjątkowo zabawnych pozycji z szefem Gordonem Ramsay w akcji :-)


Lurpak - tak, to reklama masła, ale dorównuje swoim pięknem i magią reklamie M&S Food.Woda mineralna Vytautas już zaistniała w "Internetach" jakiś czas temu, całkiem innym filmem, jeśli macie ochotę, to poszukajcie na YouTube. Ja jednak zdecydowałam się pokazać Wam 3 filmy (oczywiście w klimacie wyjściowej reklamy) łączące reklamę wody i przepis. Co sądzicie? :-)


Święto Dziękczynienia czasem bywa męczące, co idealnie zostało przedstawione na poniższym filmie :-).


Może i to nie reklama jedzenia, ale jedzenie lata po całym ekranie :-).


Modny obecnie slow food też ma swoją reklamę.Kolejna reklama nie dla ludzi o słabych nerwach :-). Nie martwcie się - kończy się dobrze :-). Na YouTube jest jeszcze wersja z wiewiórką i orzechami.


Tą reklamę widziałam już dawno temu, bawi mnie do dziś :-).


Czy koty są słodkie jak ciasteczka? :-)


Odwieczny spór z Oreo - co jest lepsze, ciastko czy krem?Jak się Wam podoba ten mały przegląd? A może znacie jakieś inne fajne reklamy?

Pozdrawiam!