Blogerzy kulinarni dla Psiaków! Hau'asujmy razem!

Dzień dobry!

Dzisiaj post specjalny, bo o specjalnej i wyjątkowej akcji będzie mowa...

Znacie inicjatywę KARMIMY PSIAKI?

Jeśli jeszcze nie, to z miłą chęcią ją Wam przedstawię.


Akcja Karmimy Psiaki to ogólnopolska inicjatywa, która ma na celu zebranie posiłków dla bezdomnych zwierząt oraz pomoc w znalezieniu dla nich nowych domów. 
W ramach trwającej II edycji akcji wspiera schroniska z całej Polski. 

Udział w akcji polega na „nakarmieniu” psiaka wchodząc na stronę: www.karmimypsiaki.pl
Każde 3 osoby, które zalogują się na stronie to 1 posiłek przekazany do psiaków z tych schronisk. 


Podsumowanie dotychczasowych rezultatów akcji w formie infografiki: www.karmimypsiaki.pl/info

Już 17.11 w Krakowie odbędzie się pierwszy koncert nowej inicjatywy fundacji czyli...


Hau’asujemy – to nowa inicjatywa ogólnopolskiej akcji Karmimy Psiaki. 
Nadrzędnym celem jest zebranie środków na budowę pierwszego w Polsce Ogólnopolskiego Centrum Adopcyjnego dla Psiaków.

Dlaczego te informacje znajdujecie akurat na moim blogu kulinarnym? 
Ponieważ akcja obejmuje również współpracę z blogerami, tym razem właśnie kulinarnymi! Również organizowany jest konkurs dla blogerów!


3 proste kroki:

1. Zadaniem jest ugotowanie/upieczenie dania INSPIROWANEGO MIŁOŚCIĄ DO CZWORONOGÓW. Motyw powinien zachęcić do kreatywnych zdobień ciast, pieczenia ciasteczek w kształcie psiaków, lub … co tylko przychodzi Ci na myśl w kontekście czworonogów.

2. Prześlij zdjęcie wraz z przepisem na konkurs@karmimypsiaki.pl. My umieścimy album ze zdjęciami na fan page karmimypsiaki.pl. 
Album startuje 22 października, ale można dołączyć również po tym terminie, przesyłając zgłoszenie maksymalnie do 7 listopada.

3. Wrzuć na swojego bloga informację o akcji KarmimyPsiaki, a otrzymasz podwójne zaproszenie na koncert Goorala i Kasi Sochackiej :-)

Regulamin konkursu: http://karmimypsiaki.pl/regulaminkonkursu2.pdf

Kontakt: Paulina - konkurs@karmimypsiaki.pl

ZWYCIĘZCY: Spośród 20 osób, które w dniu 13 listopada o godzinie 15.00 uzbierają największą liczbę głosów (lajków) Jury Karmimy Psiaki wybierze 5 osób. Zwycięzcę nagrody głównej oraz nagród pocieszenia!
NAGRODĘ GŁÓWNĄ sponsoruje PrezentMarzeń.pl. Zwycięzca będzie miał do wyboru jedną z nagród z Pakietu 'PrezentMarzeńBOX' Dla Niej
http://prezentmarzen.com/prezentmarzenbox-dla-niej-2/ lub Dla Niego:http://prezentmarzen.com/prezentmarzenbox-dla-niego-2/

W Jury konkursu zasiada przedstawiciel Fundacji, organizującej akcję Karmimy Psiaki, przedstawiciel Sponsora nagrody głównej oraz Koordynator konkursu, czyli ja :-).

Koncert na Facebooku: https://www.facebook.com/events/680353811976496/?source=1

WSPÓŁPRACA Z BLOGERAMI KULINARNYMI: Aby podjąć współpracę w akcji „Blogerzy dla Psiaków” nie jest koniecznym udział w konkursie. Wystarczy napisać o Karmimy Psiaki i koncercie „hau’asujemy” na swoim blogu, oraz na Facebooku, i powiadomić o tym Organizatorów akcji na: konkurs@karmimypsiaki.pl. W zamian za rozpowszechnianie akcji, każdy bloger, który do nas napisze będzie miał szansę na podwójne zaproszenie na koncert, wymienienie nazwy blogera i pokazanie zdjęcia w prezentacji podczas koncertu. Bloger otrzyma także specjalne podziękowanie, a jego blog zostanie wymieniony na stronie Karmimy Psiaki wśród osób wspierających akcję.


Blogerzy – włączcie się do akcji. 
Wspólnie uda nam się zrobić więcej.

JAK JESZCZE MOŻNA POMÓC:
- ZBIÓRKA KARMY: Głównym Partnerem akcji jest Krakowskie Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami. Wspólnymi siłami odbierane będą podarunki w postaci karmy i innych, jakichkolwiek przedmiotów, które mogą przydać się w schronisku (czyt: koce, dywany, smycze, obroże).
- ZBIÓRKA UŻYWANYCH TELEFONÓW: Partner wydarzenia, portal Greengo.pl umożliwia zbiórkę używanych telefonów komórkowych (mogą być też nowe, stłuczone czy nie działające), z których cały dochód przeznaczy w formie darowizny na rzecz akcji Karmimy Psiaki.

Od tego momentu niech słowo POMAGAM budzi wyłącznie pozytywne skojarzenia
hau'asujemy = gramy dla Psiaków! :-)

BILETY NA KONCERT
20 zł – tylko do 31 października (liczba biletów ograniczona)
30 zł – od 1 do 16 listopada
35 zł – w dniu koncertu, przed wejściem na koncert (tylko w przypadku kiedy bilety nie zostaną wyprzedane wcześniej)

Bilety wstępu na koncert dostępne w salonach sieci Empik oraz na eBilet.pl: http://bit.ly/hauasujemy, a także od dnia 23 października w Klubie Kwadrat oraz w Klubie Pod Jaszczurami.

Cały dochód z koncertu zostanie przekazany na rzecz Akcji Karmimy Psiaki, w celu budowy pierwszego Ogólnopolskiego Centrum Adopcyjnego dla Psiaków.

- > Patronat honorowy nad akcją objął Marszałek Województwa Małopolskiego - Marek Sowa.
- > Patroni medialni: TVP Krakow, interia.pl, dlastudenta.pl, czasdzieci.pl, familie.pl,www.krakow.pl
- > Partnerzy, którzy wsparli akcję i dzięki którym wydarzenie może się odbyć to: Green Smoke Polska, Greengo.pl, Karma zoo, Klub Studencki Kwadrat, e-Bilet.pl.