Dekoracja babeczek? To nie jest trudne! Warsztaty w Beetlebits.

Witajcie,

dzisiaj mam dla Was krótką relację z warsztatów dekoracji babeczek w Beetlebits.
Ten cudowny sklep przedstawiałam już Wam przy okazji babeczek wielkanocnych.Oprócz różnych elementów dekoracyjnych, papilotek, posypek, foremek do ciasteczek czy fartuszków, sympatyczne właścicielki sklepu, Zuzia i Kasia organizują warsztaty, zarówno pieczenia babeczek jak i dekorowania (w siedzibie sklepu jest specjalna salka przeznaczona na takie spotkania).
Kiedy okazało się, że będę mieć okazję uczestniczyć w takich warsztatach, to oczywiście bardzo się ucieszyłam, dopiero później dotarło do mnie, że przecież z moimi manualnymi, plastycznymi zdolnościami jest dość kiepsko, tym bardziej, iż tematem warsztatów było lepienie figurek z lukru :-). Jak się później okazało, nie jest ze mną tak bardzo źle, jak mi się wydawało :-).
Razem z Beatą z pewnymi obawami wybrałyśmy się na miejsce, aby razem z innymi uczestniczkami oddać się dekoracji babeczek, pod okiem świetnej instruktorki Ani.


Cały stres i obawy opadły już na samym początku, atmosfera była bardzo miła, a same warsztaty były bardzo odstresowujące.
Tematem były motywy bajkowo-baśniowe czyli księżniczki, smoki, zamki, wieże.


Udało się nam własnoręcznie ulepić wieżę, w której zapewne była zamknięta księżniczka, której z kolei nie zdążyłysmy ulepić :-), mały zamek, koronę i smoka.
Mimo, iż wydawać się mogło, że te dekoracje będą bardzo trudne, to z łatwością udało się nam wszystkim je przygotować. Ania robiła razem z nami figurki i wszystko dokładnie krok po kroku tłumaczyła, jak również pomagała, gdy ktoś miał problemy. Bardzo miła i sympatyczna dziewczyna.
Na koniec warsztatów nasze małe dzieła zostały zapakowane w ozdobne pudełka, abyśmy mogły je bezpiecznie przetransportować do domu.
Te warsztaty były pierwszymi prowadzonymi przez Anię, ale szykują się już kolejne, 21.09, oczywiście w Krakowie przy ulicy Floriańskiej 24.


Tym razem będzie można pobawić się w ogrodnika i zrobić ze swojej babeczki grządkę z roślinami :-).

Szczegóły i zapisy na facebookowym profilu Beetlebits.


Pozdrawiam!