Konkurs z pyszne.pl

Dzień dobry!

Mam dzisiaj dla Was szybki konkurs!

Kiedy lodówka jest pusta, bo zapomnieliście o zakupach albo nie macie czasu lub chęci na gotowanie, wystarczy złapać za telefon/mail i zamówić jedzenie do domu! Nawet mnie czasem nachodzi takie lenistwo :-). Zatem mam dla Was...

3 bony, każdy o wartości 50 zł  na zamówienie jedzenia online na pyszne.pl. Wystarczy, że odpowiecie na zadanie konkursowe.


Sprawdź jakie restauracje z Twojego miasta znajdują się na stronie, wybierz jedną i napisz w komentarzu, dlaczego wybrałeś właśnie tą restaurację. Odpowiedzi, które najbardziej mnie przekonają otrzymają bon.


Aby dopełnić formalności i zidentyfikować zwycięzcę, w komentarzu zawrzyjcie również początek swojego maila, z którego będziecie się kontaktować w razie wygranej :-). Konkurs trwa do 26.01, do północy, wyniki zostaną opublikowane następnego dnia, w komentarzu pod tym postem.

Bony można zrealizować tylko zamawiając jedzenie online w serwisie Pyszne.pl, w restauracjach, które posiadają w ofercie płatność online oraz które dowożą jedzenie pod adres wpisany przez zwycięzcę. Należy to sprawdzić podając adres dostawy na stronie pyszne.pl. Kupony są ważne od 22.01.2014 do 22.02.2014.